FC Nordsjælland AC Horsens
SØNDAG DEN 26. NOVEMBER KL. 12:00
Right to Dream Park
  FAQ FAQ  Søg i forum   Opret ny bruger Opret ny bruger  Log ind Log ind

BW Fair Fans Cup 2017

 Besvar Besvar
Forfatter
Lars Se drop down
Medlem
Medlem


Medlem siden: 01 August 2012
Status: Offline
Point: 666
Indlæg funktioner Indlæg funktioner   Tak (0) Tak(0)   Citér Lars Citér  BesvarSvar Direkte Link til dette Indlæg Emne: BW Fair Fans Cup 2017
    Sendt: 03 Februar 2017 kl. 20:05
Holinghallerne
Holingkunden 3
7400 Herning

Gruppespil
PULJE 1: B93 Fan 2, De Røde Baroner, De Blå Hvide Engle, Hedens Smukke Drenge
PULJE 2: FCBW , Fit By Türker, Sifosis 2, B93 Fan 1

Tidsplan: KAMP NR Bane 1
10:00 1 PULJE 1 B93 Fan 2 VS De Røde Baroner: 0-5
10:09 2 PULJE 1 De Blå Hvide Engle VS Hedens Smukke Drenge: 1-3
10:18 3 PULJE 2 FCBW VS Fit By Türker: 0-7
10:27 4 PULJE 2 Sifosis 2 VS B93 Fan 1: 0-3
10:36 5 PULJE 1 De Røde Baroner VS De Blå Hvide Engle: 7-0
10:45 6 PULJE 1 Hedens Smukke Drenge VS B93 Fan 2: 0-0
10:54 7 PULJE 2 Fit By Türker VS Sifosis 2: 5-0
11:03 8 PULJE 2 B93 Fan 1 VS FCBW: 8-2
11:12 9 PULJE 1 B93 Fan 2 VS De Blå Hvide Engle: 6-0
11:21 10 PULJE 1 De Røde Baroner VS Hedens Smukke Drenge: 3-0
11:30 11 PULJE 2 FCBW VS Sifosis 2: 3-4
11:39 12 PULJE 2 Fit By Türker VS B93 Fan 1: 3-5

PULJE 3: Steens Bandidos, TCR 1, AW, Sifosis 1
PULJE 4: BW East, De Rå Tøser, Wild Tigers, DGF

Tidsplan: KAMP NR Bane 2
10:00 13 PULJE 3 Steens Bandidos VS TCR 1: 7-0
10:09 14 PULJE 3 AW VS Sifosis 1: 2-4
10:18 15 PULJE 4 BW East VS De Rå Tøser: 4-0
10:27 16 PULJE 4 Wild Tigers VS DGF: 3-0
10:36 17 PULJE 3 TCR 1 VS AW: 0-3
10:45 18 PULJE 3 Sifosis 1 VS Steens Bandidos: 4-4
10:54 19 PULJE De Rå Tøser 4  VS Wild Tigers: 0-11
11:03 20 PULJE 4 DGF VS BW East : 4-3 (3xKasper, Tobias C)
11:12 21 PULJE 3 Steens Bandidos VS AW: 3-3
11:21 22 PULJE 3 TCR 1 VS Sifosis 1: 1-8
11:30 23 PULJE 4 BW East VS Wild Tigers: 2-10
11:39 24 PULJE 4 De Rå Tøser VS DGF: 0-7
(Tobias, N, 3xTobias C, Kasper, Alexarder, Kasper)

Mellemspil
Pulje A: NR 1, PULJE 1 VS NR 2, PULJE 2: DRB-FBT: 4-4
Pulje A: NR 1, PULJE 3 VS NR 2, PULJE 4: S1-DGF: 9-0
Pulje B: NR 1, PULJE 2 VS NR 2, PULJE 1: B93 1-B93 2: 4-2
Pulje B: NR 1, PULJE 4 VS NR 2, PULJE 3: WT-SB: 5-7
Pulje A: NR 2, PULJE 4 VS NR 1, PULJE 1: DGF-DRB:0-12
Pulje A: NR 2, PULJE 2:VS NR 1, PULJE 3: FBT-S1: 4-3
Pulje B: NR 2, PULJE 3 VS NR 1, PULJE 2: SB-B93 1: 4-2
Pulje B: NR 2, PULJE 1 VS NR 1, PULJE 4: B93 2-WT: 1-5
Pulje A: NR 1, PULJE 1 VS NR 1, PULJE 3: DRB-S1: 4-2
Pulje A: NR 2, PULJE 2 VS NR 2, PULJE 4: FBT-DGF: 15-1 (Tobias N)
Pulje B: NR 1, PULJE 2 VS NR 1, PULJE 4: B93 1-WT: 5-2
Pulje B: NR 2, PULJE 1 VS NR 2, PULJE 3: B93 2-SB: 2-7

PULJE 3

Mellemspil
Pulje C: NR 3 PULJE 1, NR 3 PULJE 3, NR 4 PULJE 2, NR 4 PULJE 4
Pulje D: NR 3 PULJE 2, NR 3 PULJE 4, NR 4 PULJE 1, NR 4 PULJE 3

PAUSE
12:45 25 ÅMELLEMRUNDE C NR 3 PULJE 1 VS NR 4 PULJE 2: HSM-FCBW:2-2
12:54 26 MELLEMRUNDE C NR 3 PULJE 3 VS NR 4 PULJE 4; AW-DRT: 6-0
13:03 27 MELLEMRUNDE D NR 3 PULJE 2 VS NR 4 PULJE 1: S1-DBHE: 6-1
13:12 28 MELLEMRUNDE D NR 3 PULJE 4 VS NR 4 PULJE 3; BWE-TCR1: 1-2
13:21 29 MELLEMRUNDE C NR 4 PULJE 4 VS NR 3 PULJE 1: DRT-HSD: 8-7
13:30 30 MELLEMRUNDE C NR 4 PULJE 2 VS NR 3 PULJE 3:FCBW-AW: 1-6
13:39 31 MELLEMRUNDE D NR 4 PULJE 3 VS NR 3 PULJE 2: TCR1-S2: 0-7
13:48 32 MELLEMRUNDE D NR 4 PULJE 1 VS NR 3 PULJE 4: DBHE-BWE: 2-1
13:57 33 MELLEMRUNDE C NR 3 PULJE 1 VS NR 3 PULJE 3: HSM-AW: 2-3
14:06 34 MELLEMRUNDE C NR 4 PULJE 2 VS NR 4 PULJE 4: FCBW-DRT: 7-1
14:15 35 MELLEMRUNDE D NR 3 PULJE 2 VS NR 3 PULJE 4: S2-BWE: 5-1
14:24 36 MELLEMRUNDE D NR 4 PULJE 1 VS NR 4 PULJE 3: TCR 1-DBHE: 3-0

PAUSE
15:00 49 PLACERING 5-8 NR 3 PULJE A VS NR 4 PULJE B: S1-B93 2: 6-3
15:09 51 PLACERING 5-8 NR 3 PULJE B VS NR 4 PULJE A: WT-DGF: 4-1 (Tobias N)
15:18 53 SEMIFINALE 1 NR 1 PULJE A VS NR 2 PULJE B: FBT-B93 1: 3-4
15:27 55 SEMIFINALE 2 NR 1 PULJE B VS NR 2 PULJE A: SB-DRB: 4-4 Sudden death 4-5
15:36 57 PLACERING 7-8 TABER KAMP 49 VS TABER KAMP 51: B93 2-DGF: 7-0
15:45 59 PLACERING 5-6 VINDER KAMP 49 VS VINDER KAMP 51: S1-WT 2-4

PAUSE
15:00 50 PLACERING 13-16 NR 3 PULJE C VS NR 4 PULJE D: FCBW-BWE: 1-3
15:09 52 PLACERING 13-16 NR 3 PULJE D VS NR 4 PULJE C: DBHE (trak sig) - DRT: 0-2 (vinder uden kamp)
15:18 54 PLACERING 9-12 NR 1 PULJE C VS NR 2 PULJE D: AW-TCR1: 8-2
15:27 56 PLACERING 9-12 NR 1 PULJE D VS NR 2 PULJE C: S2-HSD: 3-2
15:36 58 PLACERING 13-14 VINDER KAMP 50 VS VINDER KAMP 52: BWE-DBHE: 3-0 (vinder uden kamp)
15:45 60 PLACERING 11-12 TABER KAMP 54 VS TABER KAMP 56: TCR 1-HSD: 1-11
15:54 61 PLACERING 9-10 VINDER KAMP 54 VS VINDER KAMP 54: AW-S2: 5-2
16:03 62 BRONZE TABER KAMP 53 VS TABER KAMP 55:FBT-WT (SB udelukket pga. dårlig opførsel): 6-2
16:12 63 TABERFINALE TABER KAMP 50 VS TABER KAMP 52: FCBW-DRT: 5-5 Sudden Death 6-5
16:21 64 FINALE VINDER KAMP 53 VS VINDER KAMP 55:B93 1-DRB: 3-2




Redigeret af Lars - 13 Februar 2017 kl. 15:36
Til top
Lars Se drop down
Medlem
Medlem


Medlem siden: 01 August 2012
Status: Offline
Point: 666
Indlæg funktioner Indlæg funktioner   Tak (0) Tak(0)   Citér Lars Citér  BesvarSvar Direkte Link til dette Indlæg Sendt: 12 Februar 2017 kl. 19:33
Opdateret med resultater og en flot placering blandt de 8 bedste hold!
Til top
 Besvar Besvar

Skift forum Forum tilladelser Se drop down

STØT "DEN GULE FARE" - DET GØR VI: