FAQ FAQ  Søg i forum   Opret ny bruger Opret ny bruger  Log ind Log ind

3F Fair Fans Cup2020

 Besvar Besvar
Forfatter
Lars Se drop down
Administrator
Administrator


Medlem siden: 01 August 2012
Status: Offline
Point: 928
Indlæg funktioner Indlæg funktioner   Tak (0) Tak(0)   Citér Lars Citér  BesvarSvar Direkte Link til dette Indlæg Emne: 3F Fair Fans Cup2020
    Sendt: 04 Februar 2020 kl. 21:49
3F Fair Fans Cup
Kamp Hal Tid Gruppe Hjemme vs Ude Resultat
1 1 10:00 1 FC Black Wolves 2 vs The Crazy Reds: 2-0
2 2 10:00 2 ATK vs De Stribede 2: 4-1
3 1 10:09 1 Det ægte Nordsjælland vs 3 kampe og et bad (AGF 1): 3-4
4 2 10:09 2 Team Tab og vind Med Samme Sind vs Hobro Vikings:4-1
5 1 10:18 1 Sifosis vs De Røde Hunde: 3-2
6 2 10:18 2 De Stribede 1 vs Sneaky Dolphins (AGF 2): 2-4
7 1 10:27 1 FC Black Wolves 1 vs FC Black Wolves 2: 4-3
8 2 10:27 2 Den Gule Fare vs ATK: 0-6 (0-8)
9 1 10:36 1 3 kampe og et bad (AGF 1) vs The Crazy Reds: 8-0
10 2 10:36 2 Hobro Vikings vs De Stribede 2: 4-2
11 1 10:45 1 De Røde Hunde vs Det ægte Nordsjælland: 4-2
12 2 10:45 2 Sneaky Dolphins (AGF 2) vs Team Tab og vind Med Samme Sind: 5-2
13 1 10:54 1 FC Black Wolves 1 vs Sifosis:0-8
14 2 10:54 2 Den Gule Fare vs De Stribede 1: 1-7 (1-8) 0-8,1-8 (J)
15 1 11:03 1 3 kampe og et bad (AGF 1) vs FC Black Wolves 2:5-0
16 2 11:03 2 Hobro Vikings vs ATK: 1-3
17 1 11:12 1 The Crazy Reds vs De Røde Hunde: 0-8
18 2 11:12 2 De Stribede 2 vs Sneaky Dolphins (AGF 2): 0-5
19 1 11:21 1 Det ægte Nordsjælland vs FC Black Wolves 1: 4-0
20 2 11:21 2 Team Tab og vind Med Samme Sind vs Den Gule Fare: 8-1 1-0, 1-1 (B), 5-1 (VAR-joke)
21 1 11:30 1 FC Black Wolves 2 vs Sifosis: 1-6
22 2 11:30 2 ATK vs De Stribede 1: 2-3
23 1 11:39 1 De Røde Hunde vs 3 kampe og et bad (AGF 1): 4-2
24 2 11:39 2 Sneaky Dolphins (AGF 2) vs Hobro Vikings: 3-2
25 1 11:48 1 FC Black Wolves 1 vs The Crazy Reds: 2-1
26 2 11:48 2 Den Gule Fare vs De Stribede 2: 0-10
27 1 11:57 1 Sifosis vs Det ægte Nordsjælland: 7-1
28 2 11:57 2 De Stribede 1 vs Team Tab og vind Med Samme Sind: 1-2
29 1 12:06 1 De Røde Hunde vs FC Black Wolves 2: 3-1
30 2 12:06 2 Sneaky Dolphins (AGF 2) vs ATK: 3-1
31 1 12:15 1 3 kampe og et bad (AGF 1) vs FC Black Wolves 1: 10-3
32 2 12:15 2 Hobro Vikings vs Den Gule Fare: 3-1 2-0, 2-1 (B)
33 1 12:24 1 The Crazy Reds vs Sifosis: 1-9
34 2 12:24 2 ATK vs Team Tab og vind Med Samme Sind: 4-2  
35 1 12:33 1 FC Black Wolves 2 vs Det ægte Nordsjælland: 1-8
36 2 12:33 2 De Stribede 2 vs De Stribede 1: 1-5
37 1 12:42 1 FC Black Wolves 1 vs De Røde Hunde: 2-10
38 2 12:42 2 Den Gule Fare vs Sneaky Dolphins (AGF 2): 1-6 0-4, 1-4 (M)
39 1 12:51 1 Sifosis vs 3 kampe og et bad (AGF 1): 2-2
40 2 12:51 2 De Stribede 1 vs Hobro Vikings: 4-5
41 1 13:00 1 Det ægte Nordsjælland vs The Crazy Reds: 7-0
42 2 13:00 2 Team Tab og vind Med Samme Sind vs De Stribede 2: 3-3
Placering  og finale
Kamp Hal Tid Gruppe Hjemme vs Ude Resultat
43 1 13:19 Kamp for 13. plads 7. Gruppe 1 TCR vs 7. Gruppe 2 DGF: 7-5 2-0, 2-1 (M), 5-1, 5-4 (B), 7-4, 7-5(B)
44 2 13:19 Kamp for 11. plads 6. Gruppe 1 FC Black Wolves 2 vs 6. Gruppe 2 De Stribede 2: 4-1
45 1 13:30 Kamp for 9. plads 5. Gruppe 1 FC Black Wolves 1 vs 5. Gruppe 2 Hobro Vikings: 4-6
46 1 13:41 Kvartfinale 1 1. Gruppe 1 Sifosis vs 44. Gruppe 2 De Stribede 1: 4-2
47 2 13:41 Kvartfinale 2 1. Gruppe 2 Sneaky Dolphins (AGF 2) vs 4. Gruppe 1 Det ægte Nordsjælland: 4-2
48 1 13:52 Kvartfinale 3 2. Gruppe 1 De Røde Hunde vs 3.Gruppe 2 Team Tab og vind Med Samme Sind: 5-4
49 2 13:52 Kvartfinale 4 2. Gruppe 2 ATK vs 3.Gruppe 1 3 kampe og et bad (AGF 1); 2-5
50 1 14:03 Taber Semifinale 1 Taber af kamp 47 Det ægte Nordsjælland vs Taber af kamp 48 Team Tab og vind Med Samme Sind: 4-5
51 2 14:03 Taber Semifinale Taber af kamp 46 De Stribede 1 vs Taber af kamp 49 ATK: 1-2
52 1 14:14 Semifinale 1  Vinder af kamp 47 1. Gruppe 2 Sneaky Dolphins vs Vinder af kamp 48 De Røde Hunde: 2-3
53 1 14:25 Semifinale 2 Vinder af kamp 46 Sifosis vs Vinder af kamp 49 3 kampe og et bad (AGF 1): 4-1
54 1 14:36 Kamp for 7. plads Taber af kamp 50 Det ægte Nordsjælland vs Taber af kamp 51 De Stribede 1: 3-1
55 1 14:47 Kamp for 5. plads Vinder af k. 50 Team Tab og vind Med Samme Sind vs Vinder af kamp 51 ATK: 2-1
56 1 14:58 Kamp for 3. plads Taber af kamp 52 Sneaky Dolphins (AGF 2) vs Taber af kamp 53 3 kampe og et bad (AGF 1): 5-3
57 1 15:09 Finale Vinder af kamp 52 De Røde Hunde vs Vinder af kamp 53 Sifosis:0-3

https://www.meinturnierplan.de/showit.php?id=1579457627&setlang=en

Guld: Sifosis
Sølv: De Røde Hunde
Bronze: Sneaky Dolphins (AGF 2)
Taberpokal: DGF

DGF spillere: Nikolaj 3, Benjamin 6, Mimmo 9, Morten 10, Jeppe 12
DGF målscorere: Morten Høj (M), Benjamin Høj (B), Jeppe (J)
Til top
 Besvar Besvar

Skift forum Forum tilladelser Se drop down

Sammen om en god oplevelse

13.03.2020 - 31.12.2020

Nyt fra DFF

14.03.2020 - 31.12.2020

Danske Fodbold Fanklubber tager temperaturen på udebaneforholdene.

Se flere events

STØT "DEN GULE FARE" - DET GØR VI: